nadWAGA
poWAGA
niedoWAGA
WAŻNOŚC
równoWAŻYĆ
przeWAŻYĆ
podWAŻYĆ

Jest to drugie z cyklu spotkań szkoleniowych z tematów zdrowotnych.
W pierwszej części szkolenia będziemy poświęcać czas na wiedzę teoretyczną z zakresu Nowej Medycyny Germańskiej oraz Totalnej Biologii. Będziemy przyglądać się typowym konfliktom odpowiedzialnym za tycie lub chudnięcie. Podczas kolejnych dni szkolenia nacisk położony będzie na praktyczne ujęcie tematu poprzez ćwiczenia oraz przykładowe ustawienia.

Szkolenie ma na celu połączenie podejścia teoretycznego z duchowym wymiarem spojrzenia na chorobę. Poprzez pogłębienie świadomości, umożliwiamy przyjęcie mądrości jaka płynie z naszego ciała. Konsekwencją tego jest wzięcie odpowiedzialności za swoje decyzje, a to prędzej czy później prowadzi do harmonii której manifestacją jest min zdrowie. Dolegliwości w ciele są informacją, że na którymś z poziomów jesteśmy dalecy od harmonii. Choroba często zmusza nas do tego abyśmy się zatrzymali i przyjrzeli, który aspekt naszego funkcjonowania należy poprawić aby cieszyć się zdrowym ciałem, a w konsekwencji też i szczęśliwym i dostatnim życiem.

Dla kogo jest to szkolenie:
– dla osób, których ciało nadmiernie tyje lub chudnie
– dla osób, które czują, że są gotowe na podróż do źródeł problemu
– dla tych, którzy chcą odzyskać kontakt ze swoim ciałem
– dla tych, którzy chcą zrozumieć mechanikę emocji i ich wpływu na ciało
– dla tych, którzy szukają kontaktu ze swoim ciałem na nowym poziomie
– dla tych, którzy na codzień pracują z osobami “chorymi”, aby mogli lepiej rozumieć, a co za tym idzie, służyć swoim podopiecznym.


Co zyskasz dzięki szkoleniu:
– wiedzę teoretyczną z zakresu problemów z wagą w ujęciu Nowej Medycyny Germańskiej oraz Biologii Totalnej,
– odpowiedz na pytanie: co Twoja waga Ci komunikuje?,
– zrozumienie przyczyn tycia/chudnięcia,
– pogłębienie relacji ze swoim ciałem,
– polepszenie kontaktu ze swoimi emocjami.

Będziemy szukać odpowiedzi na pytanie, co nasze ciało chce nam powiedzieć, na co zwrócić uwagę, co sprawia, że nie jesteśmy w harmonii. Odnalezienie odpowiedzi często wystarczy aby proces powrotu do zdrowia mógł się zainicjować.

TERMIN:
1–4 października 2020
Zaczynamy w czwartek o 18:00
Kończymy w niedziele około 15:00

MIEJSCE:
Rajszew pod Warszawą

CENA:
Koszt uczestnictwa w wydarzeniu: 1350 PLN
Koszt noclegu oraz wyżywienia (posiłki są wegetariańskie, dostępne diety specjalne po wcześniejszym zgłoszeniu ): 600 PLN
Łączna cena za warsztat : 1950 PLN

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
Zofia Wasilewska – tel. 501019598, paniwasilewska@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisując się na warsztaty i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul.Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)