11–15.11.2020 Jestem Kobietą
Po świetnym przyjęciu w maju 2020 zapraszamy na kolejną edycję spotkanie tylko dla kobiet. pt: “JESTEM KOBIETĄ”.

Zapraszam Cię do spotkania się ze swoją kobiecością. Przyjrzeniu się jej z bliska, oswojenia jej oraz odkrycia jej mocy. Mówi się, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko te niekobiece – jest w tym powiedzeniu wiele prawdy. Kobiece piękno zakwita kiedy stoimy w żeńskim, kiedy wiemy co to znaczy energia kobieca i umiemy ją pielęgnować. Podczas kilku dni warsztatu będziemy pobudzać energię kobiecą, aby stanąć w swojej kobiecej mocy. Dla siebie, dla naszego partnera, dla naszych dzieci, dla naszych rodzin, dla całego świata.

Podczas warsztatu:
– dowiesz się co to znaczy “stać w żeńskim”
– ustawimy Twoją kobiecość
– opowiem o sexualności w ujęciu biologii totalnej i spróbujemy rozmrozić Twoją sexualność
– przeprowadzę Cię przez ćwiczenia podczas których będziemy pod różnym kątem patrzeć na swoje żeńskie blokady
– będziemy tańczyć i śpiewać
– zaproszę Cię na głębokie medytacje
– popracujemy z ciałem
– poznasz starosłowiańskie praktyki

Podczas kilku dni odmienimy kobiecość przez wszystkie przypadki tak, aby każda z nas napełniła się po brzegi esencją kobiecości i tak napełniona mogła z radością i otwartością przywitać po warsztacie “męskie”.

Zapraszam wszystkie kobiety, które czują, że ich kobiecy pierwiastek gdzieś utknął, zaginął, które czują, że potrzebują poprzebywać z innymi kobietami, które czują się męskie i tęsknią za swoją kobiecością, które są gotowe na spotkanie siebie samej, które chcą się oderwać od codziennych obowiązków i “naładować baterie”.

TERMIN:
11–15 listopada 2020
Zaczynamy w środę o 18:00
Kończymy w niedzielę około 15:00.

MIEJSCE:
Miejsce warsztatu zostanie podane bliżej daty rozpoczęcia wydarzenia.

CENA:
Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to: 2700 PLN
W cenę wchodzą cztery noclegi oraz pełne wyżywienie.
Jeśli przyjedziesz z mamą, siostrą lub przyjaciółką dostaniecie zniżkę.

———-Liczba miejsc ograniczona———–

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
Zofia Wasilewska – paniwasilewska@gmail.com

Zapisując się na warsztaty i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul.Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Autorem grafiki jest firma Juice. Jest to okładka płyty “Tak mi się nie chce” zespołu Mikromusic!