Ustawienia systemowe – jednodniowa sesja dedykowana bieżącym problemom uczestników.
Zapraszam do wspólnej pracy.
Magdalena Dembowska

METODA:
Ustawienia systemowe to podejście, które umożliwia pracę z podświadomymi tak zwanymi programami, które wpływają na nasze życie. Programy te bywają bardzo silne i potrafią bardzo komplikować nam realne życiowe sytuacje. Poprzez możliwość zobaczenia kontekstu sytuacji osoba “ustawiana” może zrozumieć zależności w które jest uwikłana, a ta świadomość jest sama w sobie uleczająca.

DATA: 13.05.2023

CZAS: Rozpoczynamy o godzinie 9:00 – pracujemy do wieczora (przeważnie do ok. 18:00, ale może się zdarzyć, że skończymy później).
Ważne: Ustawienia są służbą. Każdy z uczestników służy jeden drugiemu dlatego ważne jest aby być na warsztacie od początku do końca.
Podczas całego dnia pracy mamy 8 ustawień i 12 miejsca dla aktywnych reprezentantów.

MIEJSCE: Kazimierz Dolny

CENA:
Własne ustawienie: 850 PLN
Aktywna reprezentacja: 350 PLN
Ważne:
Aktywny reprezentant to osoba, która nie będzie miała swojego własnego ustawienia, ale będzie brała udział w ustawieniach innych osób. Ma to już bardzo dużą wartość terapeutyczną ponieważ problemy ludzi są uniwersalne w swoim rdzeniu. Polecane szczególnie osobom, które wybierają się na ustawienia pierwszy raz.

ZAPISY: warsztaty.magdalenadembowska@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Warto wziąć ze sobą obuwie na zmianę – na salę, w której pracujemy nie wchodzimy w butach – oraz strój nie krępujący ruchów. W trakcie pracy będzie kilka krótkich przerw i jedna dłuższa na obiad (około 1,5 h). Obiad jest we własnym zakresie.
Na miejscu będzie można zrobić kawę lub herbatę.

Zapisując się na ustawienia i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul. Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).