Warsztat RELACJE

Każdy z nas jest w jakiejś relacji. W niektórych czujemy się dobrze, a inne nas uwierają. Dokądkolwiek się zwrócimy, będziemy otoczeni przez ludzi. Człowiek jest istotą społeczną, więc funkcjonująca w relacjach z innymi.
Bez względu na to co robimy nie da się uciec od jakiejkolwiek interakcji z drugim człowiekiem. Na tej planecie, w tej grze zwianej życiem, chodzi głównie o relacje. Ich jakość jest barometrem tego jak my się mamy w środku. Jeśli coś Cie drażni w Pani ze sklepu albo w koledze z pracy albo w sąsiadce albo w kimkolwiek innym to ZAWSZE jest o Tobie! A ta osoba tylko Ci to wyświetla! Na największą służbę w tym aspekcie zgodził się Twój partner.
Celem warsztatu jest praca nad sobą poprzez głębsze spojrzenie na tematy związane z relacjami, związkami lub ich brakiem oraz dostrzeżenie tego jak kwestie z tym związane manifestują się w ciele lub naszym życiu.
Zapraszamy osoby które są w związkach jak i singli. Pary mogą przyjechać razem ale pracować też można osobno.
Dotkniemy takich tematów jak: porządki miłości w ustawieniach Hellingerowskich, singiel, obieżyświat, samotnik, ból w związkach, podświadoma lojalność genealogii, nieświadome uwikłania w triadzie rodzinnej i związane z tym choroby i patologiczne zachowania, programowanie w okresie prenatalnym, wczesne traumy, 5 praw natury, wolność, zazdrość, półkule mózgowe a codzienne życie w związku, odpowiedzialność, mama i tata, a nasze życie partnerskie i inne (w zależności od zapotrzebowania grupy)
„Zdrowomyślenie” na te tematy pomoże nam zapobiegać i leczyć choroby. Jest wiele koncepcji, przekonań – ale czy chcemy czy nie; nasze ciało (lub ciało naszego dziecka) nam zakomunikuje czy zdrowo myślimy na ten temat, czy zrobiliśmy to co powinno być uczynione.
Spotkanie ma być bardzo głębokim zanurzeniem się w sferę podświadomości i odkrywaniem tego co niewidzialnie pociąga nami za sznurki.
Będzie to też spotkanie z konkretną wiedzą o prawach natury, genealogii, dzięki której będziemy odblokowywać kanały rodowe – moc pracy w grupie jest tu niezastąpiona!
Chodzi o zobaczenie prawdy o sobie, swojej rodzinie i przeżycie uwalniającego doświadczenia wewnętrznego. Odkrycie tego co nas blokuje przed “otwarciem serca” i wykonaniem tego właściwego kroku.


“To co nieświadome staje się naszym losem” Karol Jung

TERMIN:
13–16 kwietnia 2023
Zaczynamy w czwartek o 18:00
Kończymy w niedziele około 15:00

MIEJSCE:
Okolice Karpacza

CENA:
Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to: 1950 pln
Koszt noclegu oraz wyżywienia (posiłki są wegetariańskie, dostępne diety specjalne po wcześniejszym zgłoszeniu ) to: 600 pln
Łączna cena za warsztat to 2550 pln

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
Zofia Wasilewska – tel. 501019598, paniwasilewska@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona

_____________________________
Zapisując się na warsztaty i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul. Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)