Relacje – Warsztat
13–17 września 2023

OPIS WARSZTATU:
Każdy z nas jest w jakiejś relacji. W niektórych czujemy się dobrze, a inne nas uwierają. Dokądkolwiek się zwrócimy, będziemy otoczeni przez ludzi. Człowiek jest istotą społeczną, więc funkcjonująca w relacjach z innymi. Bez względu na to, co robimy, nie da się uciec od jakiejkolwiek interakcji z drugim człowiekiem. Na tej planecie, w tej grze zwianej życiem, chodzi głównie o relacje. Ich jakość jest barometrem tego jak my się mamy w środku. Jeśli coś Cię drażni w Pani ze sklepu, albo w koledze z pracy, albo w sąsiadce, albo w kimkolwiek innym, to ZAWSZE jest o Tobie! A ta osoba tylko Ci to wyświetla! Na największą służbę w tym aspekcie zgodził się Twój partner.

Celem warsztatu jest praca nad sobą poprzez głębsze spojrzenie na tematy związane z relacjami, związkami lub ich brakiem oraz dostrzeżenie tego, jak kwestie z tym związane manifestują się w ciele lub naszym życiu. Zapraszamy osoby, które są w związkach jak i singli. Pary mogą przyjechać razem, ale pracować też można osobno.

Dotkniemy takich tematów jak: porządki miłości w ustawieniach Hellingerowskich, singiel, obieżyświat, samotnik, ból w związkach, podświadoma lojalność genealogii, nieświadome uwikłania w triadzie rodzinnej, związane z tym choroby i patologiczne zachowania, programowanie w okresie prenatalnym, wczesne traumy, 5 praw natury, wolność, zazdrość, półkule mózgowe a codzienne życie w związku, odpowiedzialność, mama i tata, a nasze życie partnerskie i inne (w zależności od zapotrzebowania grupy).

„Zdrowomyślenie” na te tematy pomoże nam zapobiegać i leczyć choroby. Jest wiele koncepcji, przekonań – ale czy chcemy czy nie, nasze ciało (lub ciało naszego dziecka) nam zakomunikuje czy zdrowo myślimy na ten temat, czy zrobiliśmy to co, powinno być uczynione.

Spotkanie ma być bardzo głębokim zanurzeniem się w sferę podświadomości i odkrywaniem tego, co niewidzialnie pociąga nami za sznurki. Będzie to też spotkanie z konkretną wiedzą o prawach natury, genealogii, dzięki której będziemy odblokowywać kanały rodowe – moc pracy w grupie jest tu niezastąpiona!

Chodzi o zobaczenie prawdy o sobie, swojej rodzinie i przeżycie uwalniającego doświadczenia wewnętrznego. Odkrycie tego, co nas blokuje przed „otwarciem serca” i wykonaniem tego właściwego kroku.

TERMIN:
13–17 września 2023
Zaczynamy w środę o 18:00
Kończymy w niedzielę około 15:00

MIEJSCE:
Rudawy Janowickie

CENA:
Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to: 2150 PLN
Koszt noclegu oraz wyżywienia (posiłki są wegetariańskie, dostępne diety specjalne po wcześniejszym zgłoszeniu) to: 800 PLN
Łączna cena za warsztat to 2950 PLN

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
warsztaty.magdalenadembowska@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisując się na warsztaty i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul. Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).