Warsztat – Finanse
22–25 października 2020

OPIS WARSZTATU:
Czterodniowy warsztat: Finanse – co w nas nie pozwala otworzyć się na obfitość, sukces, pieniądze. Celem warsztatu jest praca nad sobą poprzez głębsze spojrzenie na tematy związane z obfitością i powodami jej braku.
Dla kogo jest ten warsztat:
– dla każdego, kto nie doświadcza w swoim życiu przepływu,
– dla osób, które wciąż “gonią za sukcesem”,
– dla osób, które doświadczają problemów w sferze finansowej,
– dla osób, które doświadczają powtarzających się zdarzeń w sferze finansowej – borykają się z długami lub dłużnikami, które gubią w przeróżny sposób pieniądze, które ciągle pieniądze tracą,
– dla osób, które czują, że przestały bądź nie mogą się dalej rozwijać.

Warsztat ma być bardzo głębokim zanurzeniem się w sferę podświadomości i odkrywaniem tego co niewidzialnie pociąga nami za sznurki. Moc pracy w grupie jest tu niezastąpiona! Chodzi o zobaczenie prawdy o sobie, swojej sytuacji i przeżycie uwalniającego doświadczenia wewnętrznego. Odkrycie tego co nas blokuje przed otwarciem się na obfitość czyli otworzeniam serca.

“To co nieświadome staje się naszym losem” Karol Jung

TERMIN:
22, 23, 24, 25 października 2020
Zaczynamy w czwartek o 18:00
Kończymy w niedzielę około 15:00.

MIEJSCE:
Rajszew pod Warszawą
https://www.rajszewproject.pl/

CENA:
Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to: 1900 PLN
W cenę wchodzą trzy noclegi oraz pełne wyżywienie wegetariańskie.

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
Zofia Wasilewska – paniwasilewska@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisując się na warsztaty i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul.Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)