Trzydniowy warsztat: Finanse – co w nas nie pozwala otworzyć się na obfitość, sukces, pieniądze.

Celem warsztatu jest praca nad sobą poprzez głębsze spojrzenie na tematy związane z obfitością i powodami jej braku.

Dla kogo jest ten warsztat:
– dla każdego kto nie doświadcza w swoim życiu przepływu
– dla osób które wciąż “gonią za sukcesem”
– dla osób które doświadczają problemów w sferze finansowej
– dla osób które doświadczają powtarzających się zdarzeń w sferze finansowej – borykają się z długami lub dłużnikami, które gubią w przeróżny sposób pieniądze, które ciągle pieniądze tracą
– dla osób które czują, że przestały bądź nie mogą się dalej rozwijać

Warsztat ma być bardzo głębokim zanurzeniem się w sferę podświadomości i odkrywaniem tego co niewidzialnie pociąga nami za sznurki. Moc pracy w grupie jest tu niezastąpiona!

Chodzi o zobaczenie prawdy o sobie, swojej sytuacji i przeżycie uwalniającego doświadczenia wewnętrznego. Odkrycie tego co nas blokuje przed otwarciem się na obfitość czyli otworzeniem serca.

“To co nieświadome staje się naszym losem” Karol Jung

TERMIN:
26, 27, 28, 29 WRZEŚNIA 2019
Zjeżdżamy się w czwartek na wspólną kolację o 18:30. Pracujemy cały piętek, sobotę i niedzielę do obiadu około godziny 15:00.

MIEJSCE:
Rajszew pod Warszawą
https://www.rajszewproject.pl/

CENA:
Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to: 1800 PLN.
W cenę wchodzą dwa noclegi oraz pełne wyżywienie ( piątek – obiad,kolacja, sobota – śniadanie, obiad, kolacja i niedziela – śniadanie, obiad )

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
Zofia Gawryś – tel. 501019598, paniwasilewska@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisując się na warsztaty i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul.Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)