“Cieszę się, że mogłam wziąć udział w warsztatach. Jestem wdzięczna za Ogrom wiedzy, za naukę pokory, akceptacji i zrozumienia. Jestem wdzięczna za atmosferę, która pomogła przyjąć to co wydawało się zbyt duże. Dziękuję Magdzie i Zosi za przykład i dzielenie się sobą.”
Bogumiła Płachecka

“Magda dla mnie jest wyjątkową towarzyszką na ścieżce duszy.  Pracuje z tego miejsca, pracuje na poziomie duszy. Głęboko połączona z polem, wsłuchana w nie.
Z wielką pokora i miłością oraz współodczuwaniem pochyla się nad każda historią. Jest to niezwykłe dla mnie, móc pracować z nią i móc wspólnie przyglądać się tym historiom, nadając im uznanie, szacunek i uwalniając je w ten sposób. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że nasze ścieżki się spotkały.”
Kinga Pisarzewska

“Sesje z Magdą są podróżą do korzeni, do siebie, cuda się zadziewają, życie się zmienia.
Kochająca ludzi i to co robi, kobieta z ogromną wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Polecam warsztaty, sesje indywidualne, ustawienia systemowe i kurs online
Dla mnie najlepsza!”
Kamila Kolter

“Warsztaty z Magdą polecam serdecznie, mądrość z nich wyniesiona, a przede wszystkim świadomość, która pozwala na ważne zmiany w życiu, ogromna wdzięczność “
Katarzyna Michałkiewicz


“Warsztaty stacjonarne, kurs on-line oraz konsultacje indywidualne z Magdą przybliżyły mnie do prawd, których nie da się podważyć, mimo iż chwilami nie dajemy na nie zgody. Wyjątkowa przestrzeń do pracy nad sobą, wielki szacunek do każdej powierzonej historii oraz ogrom posiadanej przez Magdę wiedzy nie tylko imponują, ale też pozwalają czuć się bezpiecznie w jej towarzystwie, co przy tak głębokiej pracy duchowej jest niezwykle ważne. Bez dwóch zdań Magda jest wyjątkowym Nauczycielem”
Malwina Fijałkowska

“Bardzo polecam warsztaty z Magda! Ciepła, otwarta osoba która otwiera Ci oczy na szerszy horyzont. Zwraca uwagę na to co jest najważniejsze w życiu i nakieruje jak naprawić w sobie fundamenty aby moc na tym budować resztę. Bo bez solidnych fundamentów ani rusz. Pojedz, przekonaj się, nastaw się na prace ale w super atmosferze i z efektami na cale życie”
Natalia Gawryś

“Podsumowałabym to jako ogrom wiedzy w jednym człowieku. To nie czcze gadanie, ale przekłuwanie ciała uzdrawiającą strzałą. Bolesne, ale w 1000% warto ! Sprawa dla odważnych, bo trudno stawać twarzą w twarz ze sobą w zupełnie odkrytym stanie, gdzie widać każdą emocję i rodzącą się myśl. Działa, polecam, piękna i dobra sprawa dla każdego człowieka. Nakierowuje na prostą i dobrą drogę, daje zdrowie i równowagę.”
Laura Całko

“Polecam z całego serca warsztaty i wykłady. Pomagają zrozumieć rzeczywistość i uporządkować własne życie. Dla mnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi w pracy z samym sobą.”
Michał Gościk

“W roku 2017 dwukrotnie brałam udział w warsztatach prowadzonych przez Magdalenę z zakresu relacji partnerskich i relacji w rodzinie.
Uczestnictwo w zajęciach pomogło mi zrozumieć mechanizmy jakie sterują moimi wyborami życiowymi oraz poznać dynamikę relacji pomiędzy członkami mojej rodziny, która do tej pory była dla mnie niezrozumiała, i jak się okazało nie w pełni widoczna. Zajęcia grupowe pozwalały zobaczyć i przede wszystkim poczuć to co głęboko ukryte w podświadomości mojej jak i członków mojej rodziny. Dzięki temu pozytywnie zmieniło się moje nastawienie do życia, stosunki z partnerem i pracownikami i poprawiła się moja sytuacja finansowa. Organizacja i przebieg warsztatów był spójny, przemyślany i układał się w logiczną całość.  Warsztat był dostosowany do potrzeb uczestników, a prowadząca umiejętnie sterowała przebiegiem w zależności od zmieniającej się sytuacji w grupie. Styl pracy prowadzącej sprawia, ze warsztaty nie są kolejnymi zajęciami z rozwoju osobistego ale wewnętrznym, otwierającym i budującym , głębokim przeżyciem osobistym.”
Ewelina Mądzik

“Dziękuję za poświęcony mi czas, otworzenie oczu na to co niewidoczne. Warsztaty i sesje z Magdą to praca nad duszą i ciałem oraz pomoc w zrozumieniu tego co trudne i bolesne. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i pójść ku życiu, obfitości i miłości”
Marta Samulska