Ustawienia systemowe – jednodniowa sesja dedykowana bieżącym problemom uczestników.

Zapraszam do wspólnej pracy.
Magdalena Dembowska

METODA:
Ustawienia systemowe to podejście, która umożliwia pracę z podświadomymi tak zwanymi programami które wpływają na nasze życie. Programy te bywają bardzo silne i potrafią bardzo komplikować nam realne życiowe sytuacje. Poprzez możliwość zobaczenia kontekstu sytuacji osoba “ustawiana” może zrozumieć zależności w które jest uwikłana, a ta świadomość jest sama w sobie uleczająca.

CZAS:
Rozpoczynamy o godzinie 9:00 – pracujemy do wieczora (przeważnie do ok. 18:00, ale może się zdarzyć, że skończymy później nawet około 21:00)

WAŻNE:
Ustawienia są służbą. Każdy z uczestników służy jeden drugiemu dlatego ważne jest aby być na warsztacie od początku do końca.

MIEJSCE:
81 stopni
ul.Kłopotowskiego 38/5
03-717 Warszawa
W bramie w lewo i schodami na III piętro

CENA:
Koszt ustawienia: 600 pln
Cena dla obserwatora: 250 pln
Liczba miejsc ograniczona.
Miejsce rezerwuje się poprzez wpłatę bezzwrotnego zadatku.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Warto wziąć ze sobą obuwia na zmianę – na salę, w której pracujemy nie wchodzimy w butach – oraz strój nie krępujący ruchów. W trakcie pracy będzie kilka krótkich przerw i jedna dłuższa na obiad (około 1,5 h). Obiad jest we własnym zakresie.
Na miejscu będzie można zrobić kawę lub herbatę.

ZAPISY:
Szczegółowe informacje i zapisy: zofia.gawrys@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisując się na ustawienia i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul.Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)