Celem warsztatu jest praca nad sobą poprzez głębsze spojrzenie na tematy związane z relacjami, związkami lub ich brakiem oraz dostrzeżenie tego jak kwestie z tym związane manifestują się w ciele lub naszym życiu. Zapraszamy osoby, które są w związkach jak i singli. Pary mogą przyjechać razem ale pracować też można osobno.

Dotkniemy takich tematów jak: singiel, obieżyświat, samotnik, ból w związkach, porządki miłości w ustawieniach Hellingerowskich, podświadoma lojalność genealogii, nieświadome uwikłania w triadzie rodzinnej i związane z tym choroby i patologiczne zachowania, programowanie w okresie prenatalnym, wczesne traumy, 5 praw natury, wolność, zazdrość, półkule mózgowe a codzienne życie w związku, odpowiedzialność, mama i tata, a nasze życie partnerskie i inne (w zależności od zapotrzebowania grupy)

„Zdrowomyślenie” na te tematy pomoże nam zapobiegać i leczyć choroby. Jest wiele koncepcji, przekonań – ale czy chcemy czy nie; nasze ciało (lub ciało naszego dziecka) nam zakomunikuje czy zdrowo myślimy na ten temat, czy zrobiliśmy to co powinno być uczynione.

Spotkanie ma być bardzo głębokim zanurzeniem się w sferę podświadomości i odkrywaniem tego co niewidzialnie pociąga nami za sznurki. Będzie to też spotkanie z konkretną wiedzą o prawach natury, genealogii, dzięki której będziemy odblokowywać kanały rodowe – moc pracy w grupie jest tu niezastąpiona!

Chodzi o zobaczenie prawdy o sobie, swojej rodzinie i przeżycie uwalniającego doświadczenia wewnętrznego. Odkrycie tego co nas blokuje przed “otwarciem serca” i wykonaniem tego właściwego kroku.

“To co nieświadome staje się naszym losem” Karol Jung

TERMIN:
29,30,31/1 SIERPNIA/WRZEŚNIA 2019

MIEJSCE:
Rajszew pod Warszawą
CENA:
Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to: 1800 pln

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:
Zofia Gawryś – tel. 501019598, Zofia.gawrys@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona

Zapisując się na warsztaty i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul.Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)