Prowadzę konsultacje indywidualne, które odbywają się stacjonarnie w Warszawie lub przez jeden z komunikatorów internetowych. Spotkanie trwa do 2h. Jest to rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w warsztatach lub ustawieniach ( np. osoby ciężko chore, kobiety karmiące, osoby publiczne, osoby przebywające poza granicami kraju itp.)

Warunkiem przystąpienia do pracy indywidualnej jest wypełnienie ankiety, którą wcześniej wysyłam. Informacje w niej zebrane pozwalają mi szczegółowo przygotować się do spotkania oraz dobrać metody pracy tak, aby jak najlepiej spożytkować wspólny czas.
Nie „uzdrawiam”, ani nie „leczę”. Asystuję konsultowanej osobie w drodze do zdrowia/harmonijnych relacji. Odkrycia Nowej Medycyny Germańskiej, Biologii Totalnej czy ustawień systemowych pozwalają przyjrzeć się problemowi z którym mamy do czynienia z nowej perspektywy. Często już samo nowe spojrzenie na sprawę rozpoczyna proces powrotu do zdrowia.

Kilka tysięcy osób które miałam zaszczyt konsultować dają mi niezbitą pewność, że ścieżka którą kroczę jest słuszna. Jestem pełna wdzięczności za możliwość doświadczania tego jak prawa biologii działają w praktyce.

Aby zapisać się na konsultację indywidualną skorzystaj  z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT