Na czas oczekiwania na konsultacje indywidualne oraz spotkań grupowych polecam szczególnej uwadze kurs on-line “Relacje partnerskie”.
Wiedza zawarta w tym materiale jest przygotowana pod kątem odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania w temacie relacji, a jakość naszych relacji ma bezpośredni wpływ na tematy związane z naszym zdrowiem. Są to naczynia połączone. Zapoznanie się z tymi treściami jest pełnowartościowym przygotowaniem do sesji indywidualnej, a często takowa już potem nie jest nawet potrzebna. Szczególnie teraz – w tym szczególnym momencie na ziemi – ten materiał może być cennym oparciem oraz drogowskazem. Ze szczegółami tego kursu oraz innych można się zapoznać na www.kursy.magdalenadembowska.com

Cennik:
Konsultacja indywidualna (na miejscu lub przez komunikator internetowy) – 550 PLN pierwsza, kolejne 400 PLN
Jednodniowe ustawienia: własne ustawienie – 850 PLN, reprezentacja – 350 PLN
Warsztaty czterodniowe – od 2250 PLN (w cenie nocleg oraz wyżywienie).

W celu zapisania się na:
– konsultacje indywidualne (na ten moment konsultacje są wstrzymane i lista oczekujących na wznowienie jest bardzo długa);
– warsztaty (sprawdź zakładkę wydarzenia czy już jest aktualna oferta);
– jednodniowe ustawienia (sprawdź zakładkę wydarzenia czy już jest aktualna oferta) lub masz dodatkowe pytania proszę skorzystaj z formularza kontaktowego – odpowiadamy najszybciej jak się da!

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych jest Magdalena Dembowska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Biologika HJ Magdalena Dembowska” z siedzibą w miejscowości Kamienna Góra, ul. Legnicka 8B, 58-400 Kamienna Góra, legitymująca się Numerem Identyfikacji Podatkowej 6141451251. Zostałem również poinformowany, że mam prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz ich przeniesienia jak również przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w wypadku stwierdzenia, że moje dane osobowe są przetwarzane nieprawidłowo”.
więcej informacji

Dane firmowe:
Biologika HJ Magdalena Dembowska
ul. Legnicka 8B
58-400 Kamienna Góra
NIP: 6141451251