Ustawienia systemowe – jednodniowa sesja dedykowana bieżącym problemom uczestników.

Zapraszam do wspólnej pracy.
Magdalena Dembowska

METODA:
Ustawienia systemowe to podejście umożliwiające pracę z podświadomymi tak zwanymi „programami”, które wpływają na nasze życie. Programy te bywają bardzo silne i potrafią bardzo komplikować nam realne życiowe sytuacje. Poprzez możliwość zobaczenia kontekstu sytuacji osoba „ustawiana” może zrozumieć zależności, w które jest uwikłana, a ta świadomość jest sama w sobie uleczająca.

CZAS:
13.06.2021 – rozpoczynamy o godzinie 9:00 – pracujemy do wieczora (przeważnie do ok. 19:00, ale może się zdarzyć, że skończymy później nawet około 21:00)

WAŻNE:
Ustawienia są służbą. Każdy z uczestników służy jeden drugiemu, dlatego ważne jest, aby być na warsztacie od początku do końca.
Podczas całego dnia pracy mamy 8 ustawień i 22 miejsca dla aktywnych reprezentantów.

CENA:
Koszt ustawienia: 850 PLN
Cena dla obserwatora: 350 PLN
Aktywny obserwator to osoba, która nie będzie miała swojego własnego ustawienia, ale będzie brała udział, jako reprezentant, w ustawieniach innych osób. Ma to już bardzo dużą wartość terapeutyczną, ponieważ problemy ludzi są uniwersalne w swoim rdzeniu.
Polecane szczególnie osobom, które wybierają się na ustawienia pierwszy raz.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Warto wziąć ze sobą obuwia na zmianę – na salę, w której pracujemy nie wchodzimy w butach – oraz strój nie krępujący ruchów. W trakcie pracy będzie kilka krótkich przerw i jedna dłuższa na obiad (około 1,5 h).
Obiad jest we własnym zakresie.
Na miejscu będzie można zrobić kawę lub herbatę.

ZAPISY:
Szczegółowe informacje i zapisy:
Zosia Wasilewska – paniwasilewska@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisując się na ustawienia i udostępniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Biologika HJ Magdalena Dembowska z siedzibą w Kamiennej Górze przy ul. Legnickiej 8B. Ponadto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).